Χωρίς κατηγορία

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟ ΙΔΡΥΣΗΣ ΜΗ-ΚΡΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΩΝ Παρασκευή 26/1/2024

Αθήνα, 23/1/2024

Αρ. Πρωτ. Συλλόγου: 10

Προς:

1. Σύλλογο ΔΕΠ (Πρόεδροι  Τμημάτων)
  2. Σύλλογο ΕΔΙΠ
  3. Μέλη ΕΤΕΠ
  4. Σύλλογος Φοιτητών

Αγαπητά μέλη της Ακαδημαϊκής κοινότητας,

Σας προσκαλούμε να παρευρεθείτε στο 4ο θέμα της Γενικής Συνέλευσης του Διοικητικού Προσωπικού την Παρασκευή 26/1/2024 και ώρα 14:00 στην Αίθουσα Πρεβελάκη, Πατησίων 42, όπου μετά από πρόσκλησή μας θα παρευρεθούν εκπρόσωποι της Ομοσπονδίας Διοικητικού Προσωπικού Εργαζομένων Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης , για ενημέρωση του συνόλου των εκπροσώπων των Συλλόγων της ΑΣΚΤ για την κατάθεση του νομοσχεδίου για τα ιδιωτικά Πανεπιστήμια, καθώς και για τις εκδηλώσεις – δράσεις, όπου θα μπορούσαμε να συμμετάσχουμε / διοργανώσουμε βάσει του μεγέθους του Πανεπιστημίου μας.

το Δ.Σ. του Συλλόγου Διοικητικού Προσωπικού της ΑΣΚΤ

Παθιακάκη, Ελεάνα (Πρόεδρος)

Ζερβού, Νίκη (Αντιπρόεδρος)

Καναβός, Νίκος (Γραμματέας)